Nejprodávanější produkty

Dodavatelé

Dětská celoroční obuv 168GR

KTR 168GR Zobrazit větší

631 Kč

-20%

789 Kč s DPH

Balabenka
Černý Most - Bryksova
Dejvice
Hůrka - Stodůlky
OD Ládví
Opatovská

Nový produkt

KTR

Vlastnosti obuvi

Svršek Kůže a textílie
zapínání Tkaničky
Vnitřek boty Kožený
Návod jak Vám pomůžeme s online nákupem

KTR 168GR

Dětská celokožená obuv KTR s certifikátem zdravotní nezávadnosti ŽIRAFA. 

Nastavitelný nárt na ružnou gumičku - vhodné pro děti s vyšším nártem.

Používáním výrobků označených logem Žirafy lze pro dítě zajistit podmínky, které mají pozitivní ortopedické dopady nejen na samotná chodidla, ale také na vývoj páteře a souvisejících orgánů. Certifikát Žirafa znamená, že obuv je z hlediska konstrukce a použitých materiálů zdravotně nezávadná a pro dítě bezpečná.

 

Zdravotní i hygienické atesty obuvi by obuv  KTR nemohlo získat, pokud by nepoužívalo kvalitní materiály. Celoroční obuv vyrábí KTR výhradně z kůže a to platí jak pro svršek, tak i pro podšívku boty. Pečlivě vybíraná a důsledně opracovaná useň je velmi příjemná na dotek a boty z ní vyrobené mají velkou výhodu v tom, že se dětské noze přizpůsobí a po rozchození „výborně padnou“.

Celokožené boty v kotníkovém provedení navíc výborně drží dětský kotník a pomáhají nožičkám zajišťovat stabilitu při chůzi. Což je důležité zejména u malých dětí, které se teprve učí chodit a v kombinaci s pevným opatkem pro správné vedení kotníku je to jeden z hlavních předpokladů pro zdravý vývoj dětské nohy.

 

Stélka u boty je kožená s ortopedickou klenbou přirozeně podporující dětské chodidlo. Dostatečně silná podrážka je vhodná do chladnějšího podzimního počasí. Obuv je uvnitř spíše širší, vhodná i pro vysoký nárt.