Dětská celoroční obuv KTR 162/165/S

  Dětská celoroční obuv KTR 162/165/S Zobrazit větší

  784 Kč

  -20%

  980 Kč s DPH

  Černý Most - Bryksova
  DBK Praha Pankrác
  Dejvice
  Hůrka - Stodůlky
  OD Ládví
  Opatovská

  Nový produkt

  KTR 162/165/S

  Více informací

  KTR

  Návod jak Vám pomůžeme s online nákupem

  KTR 162/165/S

  Dětská celokožená obuv KTR s certifikátem zdravotní nezávadnosti ŽIRAFA.

  Používáním výrobků označených logem Žirafy lze pro dítě zajistit podmínky, které mají pozitivní ortopedické dopady nejen na samotná chodidla, ale také na vývoj páteře a souvisejících orgánů. Certifikát Žirafa znamená, že obuv je z hlediska konstrukce a použitých materiálů zdravotně nezávadná a pro dítě bezpečná.

   

  Zdravotní i hygienické atesty obuvi by obuv  KTR nemohlo získat, pokud by nepoužívalo kvalitní materiály. Celoroční obuv vyrábí KTR výhradně z kůže a to platí jak pro svršek, tak i pro podšívku boty. Pečlivě vybíraná a důsledně opracovaná useň je velmi příjemná na dotek a boty z ní vyrobené mají velkou výhodu v tom, že se dětské noze přizpůsobí a po rozchození „výborně padnou“.

  Celokožené boty v kotníkovém provedení navíc výborně drží dětský kotník a pomáhají nožičkám zajišťovat stabilitu při chůzi. Což je důležité zejména u malých dětí, které se teprve učí chodit a v kombinaci s pevným opatkem pro správné vedení kotníku je to jeden z hlavních předpokladů pro zdravý vývoj dětské nohy.

   

  Stélka u boty je kožená s ortopedickou klenbou přirozeně podporující dětské chodidlo. Dostatečně silná podrážka je vhodná do chladnějšího podzimního počasí. Obuv je uvnitř spíše širší, vhodná i pro vysoký nárt.

  Vnitřní délka obuvi:

  č: 25 - 164 mm

  č. 26 - 170 mm

  č. 27 - 176 mm

  č. 28 - 182 mm

  č. 29 - 188 mm

  č. 30 - 194 mm