Nejprodávanější produkty

Dodavatelé

Dětské celoroční boty KTR 164/TR/M

KTR 164/TR/M Zobrazit větší

659 Kč

-40%

1 099 Kč s DPH

Balabenka
Černý Most - Bryksova
Dejvice
Hůrka - Stodůlky
OD Ládví
Opatovská

Nový produkt

KTR 164/TR/M

Více informací

KTR

Vlastnosti obuvi

WMS šíře M
Svršek Kůže
zapínání Suchý zip
Vnitřek boty Textílie
Typ Kotníkové
Návod jak Vám pomůžeme s online nákupem

KTR 164/TR/M

Dětská celokožená obuv KTR s certifikátem zdravotní nezávadnosti ŽIRAFA.

Používáním výrobků označených logem Žirafy lze pro dítě zajistit podmínky, které mají pozitivní ortopedické dopady nejen na samotná chodidla, ale také na vývoj páteře a souvisejících orgánů. Certifikát Žirafa znamená, že obuv je z hlediska konstrukce a použitých materiálů zdravotně nezávadná a pro dítě bezpečná.

 

Zdravotní i hygienické atesty obuvi by obuv  KTR nemohlo získat, pokud by nepoužívalo kvalitní materiály. Celoroční obuv vyrábí KTR výhradně z kůže a to platí jak pro svršek, tak i pro podšívku boty. Pečlivě vybíraná a důsledně opracovaná useň je velmi příjemná na dotek a boty z ní vyrobené mají velkou výhodu v tom, že se dětské noze přizpůsobí a po rozchození „výborně padnou“.

Celokožené boty v kotníkovém provedení navíc výborně drží dětský kotník a pomáhají nožičkám zajišťovat stabilitu při chůzi. Což je důležité zejména u malých dětí, které se teprve učí chodit a v kombinaci s pevným opatkem pro správné vedení kotníku je to jeden z hlavních předpokladů pro zdravý vývoj dětské nohy.

 

Stélka u boty je kožená s ortopedickou klenbou přirozeně podporující dětské chodidlo. Dostatečně silná podrážka je vhodná do chladnějšího podzimního počasí. Obuv je uvnitř spíše širší, vhodná i pro vysoký nárt.

Vnitřní délka obuvi:

č. 26 - 170 mm

č. 27 - 176 mm

č. 28 - 182 mm

č. 29 - 188 mm

č. 30 - 194 mm