Dětská nepromokavá obuv KTR 164/TEX/KREK

  • Membrána
TK164/TEX/KREK-26 Zobrazit větší

1 063 Kč

-20%

1 329 Kč s DPH

Černý Most - Bryksova
DBK Praha Pankrác
Dejvice
Hůrka - Stodůlky
OD Ládví
Opatovská

Nový produkt

Dětská nepromokavá obuv KTR 164/TEX/KREK

Více informací

KTR

Vlastnosti obuvi

Membrána Membrána
Svršek Kůže
Zapínání Suchý zip
Vnitřek boty Textílie
Typ Kotníkové
Akční ceny Ano
Návod jak Vám pomůžeme s online nákupem
Dětská nepromokavá obuv KTR 164/TEX/KREK

Dětská celokožená obuv KTR s certifikátem zdravotní nezávadnosti ŽIRAFA, opatřena membránou proti vlhkosti.

Používáním výrobků označených logem Žirafy lze pro dítě zajistit podmínky, které mají pozitivní ortopedické dopady nejen na samotná chodidla, ale také na vývoj páteře a souvisejících orgánů. Certifikát Žirafa znamená, že obuv je z hlediska konstrukce a použitých materiálů zdravotně nezávadná a pro dítě bezpečná.

 

Zdravotní i hygienické atesty obuvi by obuv  KTR nemohlo získat, pokud by nepoužívalo kvalitní materiály. Celoroční obuv vyrábí KTR výhradně z kůže a to platí jak pro svršek, tak i pro podšívku boty. Pečlivě vybíraná a důsledně opracovaná useň je velmi příjemná na dotek a boty z ní vyrobené mají velkou výhodu v tom, že se dětské noze přizpůsobí a po rozchození „výborně padnou“.

Celokožené boty v kotníkovém provedení navíc výborně drží dětský kotník a pomáhají nožičkám zajišťovat stabilitu při chůzi. Což je důležité zejména u malých dětí, které se teprve učí chodit a v kombinaci s pevným opatkem pro správné vedení kotníku je to jeden z hlavních předpokladů pro zdravý vývoj dětské nohy.

 

Stélka u boty je kožená s ortopedickou klenbou přirozeně podporující dětské chodidlo. Dostatečně silná podrážka je vhodná do chladnějšího podzimního počasí. Obuv je uvnitř spíše širší, vhodná i pro vysoký nárt.

Vnitřní délka obuvi:

č. 26 - 170 mm

č. 27 - 176 mm

č. 28 - 182 mm

č. 29 - 188 mm

č. 30 - 194 mm