Podporujeme Nadační fond KlaPeto

Z každého prodeje přispíváme pět korun českých

„Hlavně mu kup kvalitní boty, ať si nezkazí nohy. Má jen jedny, druhý už mu nikdo nedá!“ říkala moje babička, když jsem přivedla na svět své první dítě. A asi proto dnes provozuji dva kamenné obchody s certifikovanou obuví a eshop. Věřím, že pro zdravý vývoj dětí je to podstatná součást jejich denního vybavení.

Když jsem poznala příběhy těch, které bohužel nohy nemají, nebo mají jen jednu, přišlo mi naprosto samozřejmé, že musíme pomoci. S kvalitní obuví pracujeme a ty handicapované děti mají nohu jen jednu nebo obě tak slabé, že je více než nezbytné, aby byly správně obuté.

Jejich rodiče se doslova topí ve výdajích na jejich rehabilitace, léčebné pobyty, pomůcky nebo protézy. A tak jsem se rozhodla, že pomůžeme.

Jsem ráda, že k nám chodíte nakupovat, že Vám na zdravých nohou Vašich dětí záleží a proto z každého Vašeho prodeje, který u nás učiníte, posíláme 5,- Kč na transparentní účet Nadačního fondu KlaPeto.

Zakladatele fondu, pana Jaroslava Petrouše, znám osobně. Je to vášnivý a úspěšný sportovec s jednou nohou a pomáhá svým přístupem nemocným dětem s protézkami najít tu správnou rovnováhu v životě.

Například čtrnáct dní v léčebném sanatoriu stojí kolem 80 000,- Kč a rodiny postižených dětí na to nemají. My jim na to rádi přispějeme. Tu částku aspoň na jeden pobyt společně dáme, co říkáte?

Tak prosím mějte na paměti, že z každého nákupu, který u nás realizujete ziská pětikorunu Nadační fond KlaPeto, který tyto příspěvky v dobré obrátí.

Peníze Nadačnímu fonud KlaPeto posíláme jednou ročně a to těsně před tradičním charitativním výstupem na Sněžku, kde se trhají nové a nové rekordy ve vybrané částce. Letos se budeme potit kvůli Pavlínce, která přežila onemocnění meningokokem, ale přišla o nohu. Budeme rádi, když se na Sněžku vydáte s námi. Je to moc pěkná akce na víkend, se zajímavým programem a ještě přispějete na dobrou věc.

Více se o akci dozvíte zde.

Pokud nemáte 27.května čas, můžete přispět i jinak:

V každém případě za nemocné děti moc děkujeme.

Eva Žáková

zakladatelka společnosti BotaBota