Podporujeme Nadační fond KlaPeto
KlaPeTo

Z každého prodeje přispíváme pět korun českých

„Hlavně mu kup kvalitní boty, ať si nezkazí nohy. Má jen jedny, druhý už mu nikdo nedá!“ říkala moje babička, když jsem přivedla na svět své první dítě. A asi proto dnes provozuji dva obchody a eshop s certifikovanou obuví. Věřím, že pro zdravý vývoj dětí je to podstatná součást jejich denního vybavení.

Když jsem poznala příběhy těch, které bohužel nohy nemají, nebo mají jen jednu, přišlo mi naprosto samozřejmé, že musíme pomoci. S kvalitní obuví pracujeme a ty handicapované děti mají nohu jen jednu nebo obě tak slabé, že je více než nezbytné, aby byly správně obuté.

Jejich rodiče se doslova topí ve výdajích na jejich rehabilitace, léčebné pobyty, pomůcky nebo protézy. A tak jsem se rozhodla, že pomůžeme.

Jsem ráda, že k nám chodíte nakupovat, že Vám na zdravých nohou Vašich dětí záleží a proto z každého Vašeho prodeje, který u nás učiníte, posíláme 5,- Kč na transparentní účet Nadačního fondu KlaPeto.

Zakladatele fondu, pana Jaroslava Petrouše, znám osobně. Je to vášnivý a úspěšný sportovec s jednou nohou a pomáhá svým přístupem nemocným dětem s protézkami najít tu správnou rovnováhu v životě.

Například čtrnáct dní v léčebném sanatoriu stojí kolem 50 000,- Kč a rodiny postižených dětí na to nemají. My jim na to rádi přispějeme. Tu částku aspoň na jeden pobyt společně dáme, co říkáte?

Tak prosím: utrácejte u nás dál, protože každá pětikorunka, kterou pak Nadačnímu fondu KlaPeto pošleme, se v dobré obrátí.

Peníze posíláme jednou ročně a to těsně před tradičním charitativním výstupem na Sněžku, kde se trhají nové a nové rekordy ve vybrané částce. Letos se budeme potit kvůli Matýskovi, který ve dvou měsících prodělal dodnes neznámé onemocnění a následkem toho přišel o nohu i ruku.

Jdeme na Sněžku!

Budeme rádi, když se na Sněžku vydáte s námi. Je to moc pěkná akce na víkend, se zajímavým a bohatým doprovodným programem a ještě přispějete na dobrou věc.

Více zde: http://www.klapeto.eu/a-je-to-tady-letos-jdeme-na-snezku-pro-evcu


                                                                                                      
Pokud nemáte 25. května čas, můžete přispět i jinak:

  • útratou u nás
  • nákupem trička za 300,- Kč, které je k dostání buď v našem obchodě v Obchodním centru Ládví, nebo na eshopu nadačního fondu http://www.klapeto.eu/obchod/ (jsme zároveň výdejní místo pro trička)

  • dobrovolným příspěvkem na transparentní účet nadačního fondu: 2001375049 / 2010

V každém případě za nemocné děti moc děkujeme.

Eva Žáková

zakladatelka společnosti BotaBota