Seznam produktů výrobce PROTETIKA

Společnost PROTETIKA, a.s. je slovenským výrobcem, prodejcem a distributorem širokého sortimentu zdravotnické specializované obuvi a zdravotnických pomůcek. Posláním společnosti PROTETIKA, a.s. je starat sa o zdraví klientů prostřednictvím série procesů, a přístupů s využitím moderních technologií tak, aby byla výsledkem této činnosti kvalitní, zdraví prospěšná, moderní funkční obuv a celá řada zdravotnických pomůcek.


V důsledku nošení nesprávně vybrané obuvi přichází do školních lavic asi 1/3 prvňáčků s různě deformovanými nohami. Nohy udržují tělo v rovnováze, nesou jeho hmotnost a vyrovnávají nežádoucí otřesy. Tyto důležité funkce mají velký vliv na celkový vývoj člověka už od útlého dětství. Jak se budou nohy dítěte vyvíjet ve velké míře ovlivňuje vhodně zvolená obuv.


Protetika proto vyrábí zdravotně nezávadnou obuv pro děti  z přírodních materiálů, s podporou podélné klenby a s trendovým designem. 


Všechny modely najdete v naší kamenné prodejně na Praze 9, kde prodáváme výhradně dětskou zdravotní obuv, nebo můžete nakupovat na našem eshopu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 215 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 215 položek