PUZZLAND

Nabízíme Vám krásné a kreativní hračky české produkce. Výrobky jsou z pěnového materiálu, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Děti se nezraní, rozvíjejí jemnou motoriku a mají radost, že si 3D hračku sami postaví. Lze vícekrát rozebrat a složit. Hračky jsou lehké, omyvatelné a příjemné na dotek. Ceny jsou příznivé a v našem dětském koutku patří k nejoblíbenějším hračkám, které pro děti v kamenném obchodu máme k dispozici. Info o materiálu:


Jedná se o pěnový polyethylén a Eva pěnu, který je oproti běžně používanému pěnovému polyethylénu hustější, pevnější, lépe se udržuje v čistotě a také má delší životnost.


Pěnový polyethylén a Eva pěna o hustotě cca 80 kg/m3 je polotuhá lehčená plastická hmota s dobrými fyzikálně chem. a tepelně izolačními vlastnostmi.


Vlastnosti:  • nenasákavý, snadno omyvatelný běžnými čistícími prostředky

  • je pružný a pevný, má tlumící schopnosti vůči nerovnému povrchu

  • dlouhá životnost

  • vynikající chemická odolnost (odolává působení olejů, vod, roztoků solí, zásad a kyselin - pokud nemají oxidační účinky, méně odolává alifatickým, aromatickým a chlorovaným uhlovodíkům jako je například Toluen,  Trichloretylen apod.)

  • ve výsledcích senzorické zkoušky nebylo zjištěno ovlivnění smyslových vlastností modelových poživatin testovaným vzorkem( testováno na vzorcích pitné vody, vody s CO2, džus, mléko, sýr tvrdý, čokoláda, máslo, šunka) ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ