Nejprodávanější produkty

Dodavatelé

Volné pozice -  ASISTENT/KA PRODEJE

Na naši pobočku na Praze 13, kousek od metra Hůrka

hledáme posilu do prodejního týmu na odpolední směny

Nástup: dle dohody
Úvazek: poloviční ( v odpoledních hodinách)

Pracovní doba obchodu:
po-pá : 9,30–17,30

Co Vás čeká za práci:

  • Prodej dětské obuvi a školních aktovek a batohů a doplňků
  • Práce s hotovostí, pokladnou, platebním terminálem a pokladním systémem
  • Obsluha eshopu (balení balíků a jejich spedice), vyřizování emailů
  • Vydávání balíků společnosti Zásilkovna
  • Aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny a výlohy
  • Úklid a udržování prodejny v čistotě

Co očekáváme:

  • Praxe v oboru prodeje obuvi vítána a upřednostňována
  • Organizovanost, spolehlivost, pečlivost
  • Komunikativnost a milé vystupování – prodavač není podavač zboží, ale očekáváme od něj, že prodá i to, pro co si zákazník nepřišel. Za fantastickým prodavačem se lidé vracejí a je tváří naší prodejny.
  • Aktivní práce na PC (Word, internetové aplikace, excel, pokladní systém, administrace eshopu, facebook)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení, fixní plat a provize z prodeje
  • pro rodinné příslušníky zvýhodněné ceny na prodávané zboží
  • služební sim kartu s internetem
  • vstřícný přístup k dovoleným a osobnímu volnu
  • příjemné pracovní prostředí rodinné firmy, přátelská atmosféra

Své životopisy v případě zájmu zasílejte na emailovou adresu:
info@bota-bota.cz