Proč kvalitní obuv od nás?

Neznáme rodiče, kteří by pro své dítě nechtěli vše nejlepší. Kvalitní školkou, školou, kroužky počínaje až kvalitním jídlem a oblečením konče. Informací je dnes již dostatek a povědomí rodičů o tom, co a kde pro svoji ratolest pořídit, je značné. Přesto, pokud cítíte potřebu dozvědět se více o certifikované obuvi, o jejích přednostech a nezbytnostech pro zdravý vývoj dítěte - jste na našich stránkách správně.

U nás získáte vyčerpávající informace o tom, jak zdravě děti obouvat, proč je to tak důležité a proč se vyplatí do zdravé obuvi investovat. Ale nejen to – máme šest kamenných prodejen v Praze, s vyškoleným personálem, který Vám ochotně a rád poradí. U nás máte možnost prozkoušet nejednu dostupnou značku a zjistit, která obuv Vašemu dítku opravdu padne, protože velikost není jediné rozhodovací kritérium. Veškerá obuv v BOTABOTA má certifikát kvality, zdravotní nezávadnosti a boty splňují všechny náročné požadavky, které zdravotní obuv musí mít.

V čem se odlišujeme od ostatních prodejců dětských bot?

1. Naše obchody disponují několika měřícími přístroji na velikost dětské nohy. U nás najdete i WMS měřič, který je jedinečný tím, že změří obě nohy zároveň, včetně jejich šíře. Především pak výrobce Superfit nebo Ricosta umí dodat boty na třech různých kopytech, tedy široké, střední a úzké úpravě a právě díky WMS měřiči Vám umíme poradit, která šíře boty je pro Vaše dítě ideální.

2. Jenom u nás získáte BOTY ZDARMA.  

3. Přidanou hodnotu u nás můžete spatřit i v tom, že  jsme jako provozovatel obchodu zasloužilí rodiče tří dětí a pokud se to počítá, máme tak už dostatek pragmatických poznatků na obouvání a realistický pohled na kvalitu jednotlivých konkrétních značek, které nabízíme. Vlastní zkušenost je zkrátka nade vše

4. Naše obchody jsou přehledné, útulné, příjemnou atmosféru u nás navozuje světlý koberec na dvou pobočkách, který oceňují nejen děti, ale i rodiče. Maminky nemají stres z toho, že se dítě válí na špinavé podlaze během zkoušení obuvi, tatínkové se většinou příjemně uvelebí  a jenom v sedě pozorují, jak zbytek jeho rodiny vybírá z velké nabídky našich párů bot. Většina zákazníků tak má problém od nás odejít. A my jsme rádi. Máme rádi hezká místa a  taková jsme pro Vás u nás připravili.

5. Máme čas se Vám věnovat. Zakládáme si na osobním přístupu. Nejsme tu od od toho, abychom Vám podávali boty, ale abychom Vám našli boty, které Vám opravdu padnou na míru. O každém páru víme jak sedí, kupujícímu dítěti se věnujeme a pečlivě zvažujeme, zda zvolit tu či onu botičku, tak aby bylo dítě maximálně spokojené. Aniž bychom se chtěli moc chválit - děti co běžně při zkoušení bot brečí a odmítají zkoušet, odcházejí z našeho obchodu jako vyměněné a maminky jen žasnou, jak je to možné, že to jejich dítě tak spolupracuje, že ho zkoušení bot baví, že s paní prodavačkou čile komunikuje a ve vyzkoušené obuvi zvesela běhá po obchodu a nechce odejít domů. S dětmi to zkrátka umíme.

6. Nejprodávanějšími značkami u nás jsou rakouská obuv Superfit,  italská Primigi, chorvatské Froddo a norský Viking. Najdete u nás i obuv značek Ricosta, Beda, Richter, Bundgaard, Keen, Fischer, Pegres, Ciciban, 3F, Befado, Demar, Rak nebo Protetika. Sortiment neustále rozšiřujeme, proto pokud budete v našem eshopu hledat podle výrobce, zadejte si ho do vyhledávacího filtru a zobrazí se Vám nabízené páry bot dané značky.

7. E-shop jsme koncipovali tak, jak to máme sami rádi při nákupech přes internet a věříme, že bude i pro Vás přehledný, jednoduchý a přínosný. Veškeré naše skladové zásoby se zobrazují i na eshopu, tedy díky naší početné maloobchodní síti kamenných prodejen máme na našem eshopu přes 30 000 položek pro Váš pohodlný nákup on line. 

Za Vaše případné připomínky co zlepšit, budeme jenom rádi. Spokojený zákazník je náš cíl. Děkujeme za Váš zájem nakoupit pro Vaše děti právě u nás.

  

Napsali o nás