Proč kvalitní obuv od nás?

Neznáme rodiče, kteří by pro své dítě nechtěli vše nejlepší. Kvalitní školkou, školou, kroužky počínaje až kvalitním jídlem a oblečením konče. Informací je dnes již dostatek a povědomí rodičů o tom, co a kde pro svoji ratolest pořídit, je značné. Přesto, pokud cítíte potřebu dozvědět se více o certifikované obuvi, o jejích přednostech a nezbytnostech pro zdravý vývoj dítěte - jste na našich stránkách správně.

U nás získáte vyčerpávající informace o tom, jak zdravě děti obouvat, proč je to tak důležité a proč se vyplatí do zdravé obuvi investovat. Ale nejen to – máme kamenné prodejny na Praze 9 (Černý Most a Prosek), s vyškoleným personálem, který Vám ochotně a rád poradí. U nás máte možnost prozkoušet nejednu dostupnou značku a zjistit, která obuv Vašemu dítku opravdu padne, protože velikost není jediné rozhodovací kritérium. Veškerá obuv v BOTABOTA má certifikát kvality, zdravotní nezávadnosti a boty splňují všechny náročné požadavky, které zdravotní obuv musí mít.

V čem se odlišujeme od ostatních prodejců dětských bot?

1. Náš obchod disponuje několika měřícími přístroji na velikost dětské nohy. Jako jedna z mála prodejen na českém trhu u nás najdete i WMS měřič, který je jedinečný tím, že změří obě nohy zároveň, včetně jejich šíře. Především pak výrobce Superfit umí dodat boty na třech různých kopytech, tedy široké, střední a úzké úpravě a právě díky WMS měřiči Vám umíme poradit, která šíře boty je pro Vaše dítě ideální.

2. Zdarma u nás získáte odborné poradenství v oblasti specializované péče o nohy. Navázali jsme totiž úzkou spolupráci s vyhlášenou podoložkou, paní Ninou Novou, která má svoji poradnu kousek od nás - v Horních Počernicích.

3. Jenom u nás získáte BOTY ZDARMA.  

Věrnostní programVěrnostní program

4. Přidanou hodnotu u nás můžete spatřit i v tom, že  jsme jako provozovatel obchodu zasloužilí rodiče tří dětí a pokud se to počítá, máme tak už dostatek pragmatických poznatků na obouvání a realistický pohled na kvalitu jednotlivých konkrétních značek, které nabízíme. Vlastní zkušenost je zkrátka nade vše.

5. Naše obchody jsou přehledné, útulné, s bohatě vybaveným dětským koutkem a příjemnou atmosféru u nás navozuje světlý koberec, který oceňují nejen děti, ale i rodiče. Maminky nemají stres z toho, že se dítě válí na špinavé podlaze během zkoušení obuvi, tatínkové se většinou příjemně uvelebí  a jenom v sedě pozorují, jak zbytek jeho rodiny vybírá z velké nabídky našich párů bot. Většina zákazníků tak má problém od nás odejít. A my jsme rádi. Máme rádi hezká místa a  takové jsme pro Vás u nás připravili.

6. Máme čas se Vám věnovat. Zakládáme si na osobním přístupu. Nejsme tu od od toho, abychom Vám podávali boty, ale abychom Vám našli boty, které Vám opravdu padnou na míru. O každém páru víme jak sedí, kupujícímu dítěti se věnujeme a pečlivě zvažujeme, zda zvolit tu či onu botičku, tak aby bylo dítě maximálně spokojené. Aniž bychom se chtěli moc chválit - děti co běžně při zkoušení bot brečí a odmítají zkoušet, odcházejí z našeho obchodu jako vyměněné a maminky jen žasnou, jak je to možné, že to jejich dítě tak spolupracuje, že ho zkoušení bot baví, že s paní prodavačkou čile komunikuje a ve vyzkoušené obuvi zvesela běhá po obchodu a nechce odejít domů. S dětmi to zkrátka umíme.

7. V dětském koutku si děti mohou malovat, vyplnit křížovku, postavit koleje nebo Lego. Máme  tak čas se Vám v klidu věnovat a poradit při výběru té nejvhodnější obuvi podle Vašich představ a finančních možností. Specializujeme se na rakouskou značku Superfit, protože ta je podle našich dětí ta nejpohodlnější bota, co kdy nosily. A pokud zohledníme známé rozhodovací kritérium: „poměr- cena- výkon“ je Superfit ideální volba. Dále jsme velkým příznivcem české značky Fare, ale najdete u nás i obuv značek Primigi, Keen, Ricosta, Viking, Pegres, Befado, Demar, Rak nebo Protetika. Sortiment neustále rozšiřujeme, proto pokud budete v našem eshopu hledat podle výrobce, zadejte si ho do vyhledávacího filtru a zobrazí se Vám nabízené páry bot dané značky.

8. E-shop jsme koncipovali tak, jak to máme sami rádi při nákupech přes internet a věříme, že bude i pro Vás přehledný, jednoduchý a přínosný. Za Vaše případné připomínky co zlepšit, budeme jenom rádi. Spokojený zákazník je náš cíl. Děkujeme za Váš zájem nakoupit pro Vaše děti právě u nás.

  

Napsali o nás