Nejprodávanější produkty

Dodavatelé

VĚRNOSTNÍ PROGRAM 

Vážený zákazníku,

Vážíme si toho, že u nás nakupujete a těší nás, že se k nám rádi vracíte.

Jako poděkování Vám nabízíme náš  Věrnostní program, který Vám umožní získat

boty ZDARMA

 

 

JAK TO FUNGUJE?

Je to jednoduché.

1. Na našich webových stránkách www.bota-bota.cz se zaregistrujte.

2. Nakoupíte-li  na eshopu pod svým přihlášením – tak se  Vám za každý uskutečněný nákup přičtou body automaticky na Vašem účtu (1 Kč= 1 bod). Pokud nakoupíte bez registrace v tzv. sezení hosta, body za nákup Vám nebude možné načíst!

Za zakoupené zboží v Akci nebo ve Slevě, či Výprodeji  nebo na Slevový kupon se body nepřičítají. Při dopravě zdarma se body za dopravu z účtu naopak odečítají. 


3. Nasbírejte 12 000 bodů a získáte od nás ZDARMA jeden pár obuvi dle vlastního výběru. (Vyberete-li si obuv dražší než 1 200,- Kč bude Vám zbývající kupní cena účtována).

4. Stav svého konta můžete sledovat pod svým přihlášením.

5. Jakmile body nasbíráte, stačí při další nákupu na prodejně uvést Vaše jméno před placením  a sleva se vám na kase  automaticky odečte. Volba je na Vás, není časově omezena, boty zdarma tak můžete vybrat dle Vašeho uvážení, až se rozhodnete.

6. Pokud nechodíte na prodejnu a pravidelně nakupujete přes eshop, můžete si po nasbírání bodů vygenerovat pod Vaším přihlášením Slevový kupon a při dalším nákupu se částka automaticky  vložením kuponu poníží o slevu

7. Slevu si tak můžete vybrat bud na prodejně nebo na eshopu. Nelze tedy vygenerovat slevový kupon a následně chtít slevu uplatnit na prodejně. Pokud tedy chcete zajít na prodejnu, negenerujte si slevový kupon

8. Při nákupu na prodejnách a výdeji "Boty zdarma ", Vám bude následně automaticky vytvořena speciální eshopová objednávka, při které Vám do 10ti dnů zašle portál Heureka na Váš email dotazník spokojenosti. Ten prosím vyplňte, včetně slovního hodnocení a poté Vám bude znovu aktivován Věrnostní program a opět začínáte sbírat body při dalších nákupech. I toto sbírání bodů není časově omezeno – body Vám tak nikdy nepropadnou. V případě, že jste nakoupili v mezidobí, než Vám přijde dotazník Heureka a máte tak účtenku k registraci, neplatí podmínka její registrace do 7 dnů. Účtenku můžete zaevidovat i později, jakmile Vaše konto bude opět aktivní.

JAK SE MI NAČTOU BODY, KDYŽ NAKOUPÍM V KAMENNÉM OBCHODĚ?

5. Při nákupu v kamenné prodejně se Vám body do Věrnostního programu samy nepřičtou. K úspěšnému načtení bodů za Váš nákup potřebujete účtenku a přístup k internetu. 
6. Pokud ještě nemáte svůj účet, je třeba se nejprve zaregistrovat. (viz bod číslo 1.) Máte-li již účet vytvořen, přihlašte se.
7. Jděte do sekce „Věrnostní program“

8. Přejděte do sekce „Registrace pokladního dokladu".

9. Vyplňte do 7 dnů od nákupu potřebné údaje z účtenky dle návodu a následně potvrďte tlačítkem "Potvrdit registraci".
Vámi zadané údaje budou do 24 hodin autorizovány a dojde k načtení bodů. Stav Vašeho konta můžete kdykoliv sledovat pod Vaším přihlášením. Takto si zaregistrujete každý Váš další nákup.

Demonstrační video registrace pokladního dokladu ke shlédnutí zde:

Děkujeme za Vaši přízeň. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě, a proto se na nás neváhejte obracet s jakýmikoliv dotazy či připomínkami.

Platné od 1.4.2015. Změna pravidel vyhrazena.

Poslední aktualizace 20.1.2018