Návod jak vám pomůžeme s online nákupem v době COVID lockdownu

Viking - seznam produktů výrobce


Norská značka prvotřídní obuvi, která je jedničkou v oboru teplých nepromokavých bot v severní Evropě.UGC® technologie výroby podešví je jedinečná a typická pro obuv Viking. Nástřiková podešev je navržena a vyvinuta tak , aby perfektně přilnula k nerovnému  terénu a to i na mokrých a kluzkých površích. Jedná se o měkkou gumu, která výborně tlumí nárazy. Při pěší turistice v norských horách budete potřebovat obuv,  na kterou se můžete spolehnout. A spolehnout se na ni můžete i v našich podmínkách.  S Viking UGC® máte zaručený bezpečný a bezstarostný venkovní zážitek. ZIMNÍ OBUV
Zimní kolekce vyniká tím, že má výborné izolační vlastnosti a boty tak mohou být použity v extrémně chladných a vlhkých podmínkách. Některé boty vydrží až -40 °C . Thermo boty jsou vyrobeny z BASF ELASTOPAN® - lehkého syntetického materiálu, který si zachovává svou pružnost i při nízkých teplotách. Všechny boty jsou vybaveny membránou GoreTex.


Miliony mikroskopicky malých vzduchových bublinek v materiálu poskytují vysokou izolaci a zaručují, že nohy zůstanou v teple. Boty jsou velmi lehké, vodotěšné a odolené vůči nerovnostem.Všechny modely najdete v naší kamenné prodejně na Praze 9, kde prodáváme výhradně dětskou zdravotní obuv, nebo můžete nakupovat na našem eshopu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 107 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 107 položek